Blog

TEACHERSteam od kulis czyli sekretne życie firmy

kulisy

Nasi Klienci widzą i doceniają naszą skuteczność w organizacji szkoleń, doskonałą komunikację, kontakt z doświadczonymi i pełnymi entuzjazmu lektorami. Jednak, z drugiej strony, tam gdzie wzrok „Klientów” nie sięga znajduje się nasza biurowa codzienność, masa sytuacji, trudnych decyzji, motywującego stresu, będących składowymi naszego rozwoju i kolejnych sukcesów.

Krótko o tym opowiem.

Jesteśmy na rynku szkoleń językowych od 15 lat. Mamy za sobą ogromny bagaż doświadczeń, który pozwala nawiązywać nowe współprace na bazie naszej bogatej wiedzy o branży szkoleń.

Nasi lektorzy to wspaniali profesjonaliści, których cenimy za otwartość i chętnie organizujemy wspólne spotkania poza pracą. Widujemy się na turniejach siatkówki, wycieczkach poza miasto oraz w ulubionych miejscach Wrocławia.

Każdy członek naszego zespołu jest inny i wnosi do codziennej pracy swój wyjątkowy talent. Dzięki kumulacji wszystkich naszych zdolności jesteśmy gotowi, kompleksowo zaopiekować się szkoleniami językowymi w firmie Klienta.

Mamy możliwość wyrażania swoich koncepcji i wdrażania ich w życie. Dzięki temu wspólnie budujemy naszą zawodową rzeczywistość.

Lubimy wyzwania i realizujemy nawet te najbardziej wymagające projekty. Tworzymy nowe rozwiązania, jesteśmy realistami i ze szczerością podchodzimy do każdego projektu.

Łączy nas miłość do muzyki, mamy w zespole wybitnych artystów. Poza pracą uwielbiamy oddawać się swoim pasjom.

Podsumowujemy tydzień wspólnym śniadaniem. Analizujemy pracę, wyciągamy wnioski i przydzielamy zadania.

Lubimy się dzielić i dawać innym radość. Święty Mikołaj zatrudnia nas sezonowo jako swoich pomocników.

Jeśli wyobrazisz sobie idealną firmę szkoleniową, do której możesz odzywać się z każdym pomysłem i potrzebą, która opiekuje się kursantami i czuwa nad ich rozwojem, zabiera z Twoich barków wszelkie obowiązki organizacyjne, każdy kontakt obfituje we wzajemną serdeczność, na lekcjach nie ma nudy i na kolejne spotkanie z lektorem czeka się, jak na nowy odcinek ulubionego serialu to właśnie TEACHERSteam.

Pora docenić swoje środowisko pracy!

Jakie aspekty swojej pracy cenisz najbardziej?

Co jeszcze cechuje idealną firmę szkoleniową?

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

ZOSTAW KOMENTARZ

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Akceptuj

x