Platforma Edukacyjna

Internetowa Platforma Edukacyjna

Dzięki nowoczesnej internetowej platformie edukacyjnej mogą Państwo w każdym momencie dokonać analizy szkoleń oraz zapoznać się ze statystykami, co daje gwarancję, że proces nauczania jest właściwie prowadzony, a uczestnicy w należyty sposób korzystają z zajęć.

Platforma edukacyjna umożliwia stały monitoring: obecności oraz postępów uczestników.

Osoba odpowiedzialna za szkolenia w firmie może w kilka minut sprawdzić, jak przebiegają zajęcia we wszystkich grupach i szybko wygenerować raporty oraz statystyki.

images
images

Platforma edukacyjna posiada też funkcję videolekcji. Dzięki tej usłudze prowadzimy szkolenia językowe online przy użyciu VLP (Videoconferencing Learning Platform).

W czasie zajęć uczestnicy mają dostęp do wirtualnej klasy, gdzie istnieje możliwość interakcji z lektorem oraz resztą grupy. W trakcie lekcji prowadzący prezentuje materiał na wirtualnej tablicy, umożliwiającej: wyświetlanie materiałów multimedialnych, plików video, tekstów, zdjęć oraz prowadzenie interakcji z grupą.

Dużym atutem jest fakt, że szkolenia są nagrywane, więc nawet osoby nieuczestniczące w sesji mają szansę nadrobić zrealizowany materiał. Jest to idealne narzędzie w sytuacji, kiedy w zajęciach biorą udział pracownicy z kilku oddziałów firmy lub osoby, które nie pracują w siedzibie firmy.

biuro@teachersteam.pl

+48 697 997 976    +48 693 843 351

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez TEACHERSteam.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od TEACHERSteam.pl informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.

  Biuro:
  TEACHERSteam.pl
  ul. Ostrowskiego 30
  53-238 Wrocław

  Telefony:
  +48 697 997 976
  +48 693 843 351

  E-mail:
  biuro@teachersteam.pl

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Akceptuj

  x