Zostań lektorem TEACHERSteam

images

Aplikuj na stanowisko lektora /cała Polska

  Załącz CV poniżej:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.  Naszą siłą jest wysoko wykwalifikowany team lektorów z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla biznesu. Każdy z nich przechodzi czteroetapowy proces rekrutacji, co gwarantuje selekcję najlepszych szkoleniowców z branży. Szukamy osób kreatywnych, otwartych na innowacje oraz rzetelnych, które potrafią zarażać swoją pasją do nauki języka.

  Jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie filologiczne z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania języków obcych,
  • cechy charakteru takie jak: otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, kreatywność, punktualność, sumienność i lojalność,
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń in-company.

  dołącz do naszego TEAMu!

   

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez TEACHERSteam.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od TEACHERSteam.pl informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.

   Biuro:
   TEACHERSteam.pl
   ul. Ostrowskiego 30b
   53-238 Wrocław

   Telefon:
   +48 690 977 975

   E-mail:
   biuro@teachersteam.pl

   Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Akceptuj

   x