Zostań pracownikiem biura TEACHERSteam

images

Aplikuj na pracownika biura

  specjalista ds. obsługi językowej firmspecjalista ds. sprzedażyspecjalista ds. rekrutacji
  Załącz CV poniżej:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.
  Jesteśmy grupą otwartych, niebanalnych i komunikatywnych osób. Wyróżnia nas charyzma, gotowość na zmiany, błyskotliwość oraz pozytywne nastawieniem do swoich obowiązków i świata. Zajmujemy się przede wszystkim administrowaniem i kompleksową obsługą firm w zakresie realizacji szkoleń językowych, rekrutacji oraz sprzedaży. Zależy nam na dobrej organizacji pracy oraz samodzielnym i rzetelnym realizowaniu powierzonych zadań, kierując się przy tym kreatywnością i pozytywnym usposobieniem.

  Dołącz do naszego TEAMU!

   

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez TEACHERSteam.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od TEACHERSteam.pl informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.

   Biuro:
   TEACHERSteam.pl
   ul. Ostrowskiego 30b
   53-238 Wrocław

   Telefony:
   +48 697 997 976
   +48 693 843 351

   E-mail:
   biuro@teachersteam.pl

   Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Akceptuj

   x