Blended Learning

images

images

TEACHERSteam istnieje na rynku szkoleń językowych od 2005 roku. Przez cały ten czas z ogromną uwagą obserwujemy zmieniające się potrzeby naszych klientów oraz panujące trendy. Stale analizując powyższe zmienne wiemy, że największymi obawami w firmach zainteresowanych szkoleniami językowymi są między innymi:

 • ograniczenia związane z niskim budżetem na pokrycie kosztów szkoleń,
 • niewystarczające możliwości czasowe uczestników na naukę języka,
 • niska motywacja Słuchaczy,
 • brak szybkich efektów nauki.

 

Czym jest metoda Flipped Blended Learning?

Lekcje prowadzone są w oparciu o metodę Odwróconej klasy, która polega na odwróceniu tradycyjnej kolejności prowadzenia zajęć i przyspiesza proces uczenia się. Kursant w pierwszej kolejności samodzielnie kształci sprawności receptywne, takie jak między innymi czytanie i słuchanie, na platformie e-learningowej. Tutaj uczestnik sam przyswaja słownictwo, struktury gramatyczne, ćwiczy wymowę, rozumienie tekstów czytanych oraz rozumienie ze słuchu. Dopiero po takim przygotowaniu, uczestniczy w zajęciach z lektorem, gdzie pracuje nad pewnością, poprawnością i płynnością wypowiedzi oraz utrwala przyswojoną wcześniej wiedzę.

Taki model pracy z językiem pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu lekcji i na efektywniejszą pracę własną. Spotkania z lektorem przeznaczone są w 100% na konwersacje, podczas których wyjaśnia on trudne lub niezrozumiałe zagadnienia napotkane podczas pracy własnej w ramach platformy online. Nauczyciel motywuje do wypowiedzi oraz zaleca dodatkowe ćwiczenia uzupełniające braki, sterując procesem nauki, gdzie uczeń jest w jego centrum.

Kursy blended learning są dostępne zarówno dla języka angielskiego, jak i niemieckiego.

 

Platforma e-learningowa eTutor

Połączenie lekcji prowadzonych przez najlepszych lektorów z branży i innowacyjnego narzędzia do nauki online tworzy skuteczny i bardzo efektywny model nauczania. Lekcje flipped blended learning prowadzone są przez doświadczonych w szkoleniach dla biznesu, wysoko wykwalifikowanych lektorów wykorzystując możliwości największej w Polsce platformy e-learningowej eTutor. Jest ona potężnym narzędziem do nauki języka angielskiego, które w swoich zasobach posiada największy, dostępny słownik multimedialny oraz ponad 1000 lekcji języka angielskiego ogólnego i Business English. Uczniowie konfrontowani są z ponad 2 milionami przykładowych zadań, które sprawdzane są automatycznie pod kątem poprawności gramatycznej. Ważnym jest, że nauka opiera się również o model grywalizacji, który dodatkowo motywuje uczących się do większego wysiłku poprzez zaimplementowane gry językowe. Platforma jest zintegrowana ze słownikiem internetowym Diki i posiada w swoich zasobach ponad 410 tys. pogrupowanych w kategorie haseł.

 

Wszechstronność narzędzi platformy eTutor


 

Korzyści z nauczania metodą Flipped Blended Learning

 • zwiększenie efektywności nauki,
 • przyśpieszenie nabywania płynności językowej u uczących się,
 • 100% wykorzystania potencjału zajęć z lektorem,
 • możliwość objęcia szkoleniami większej ilości pracowników,
 • utrzymanie wysokiej motywacji uczestników zajęć,
 • obniżenie kosztów organizacji kursów,
 • system grywalizacji, który zachęca i motywuje do nauki,
 • oszczędność na podręcznikach,
 • możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych poza lekcjami,
 • wzrost satysfakcji i samooceny pracowników
 • dostępne dwa języki: angielski i niemiecki

 

Każdego chcącego pogłębić wiedzę zapraszamy na naszego bloga, gdzie można się dowiedzieć, jakie jest 5 powodów, dla których warto zainwestować w szkolenia blended learning.

Zapytaj o ofertę: biuro@teachersteam.pl

+48 697 997 976    +48 693 843 351

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez TEACHERSteam.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od TEACHERSteam.pl informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.

  Biuro:
  TEACHERSteam.pl
  ul. Ostrowskiego 30b
  53-238 Wrocław

  Telefony:
  +48 697 997 976
  +48 693 843 351

  E-mail:
  biuro@teachersteam.pl

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Akceptuj

  x