Nasz Team

Witamy w TEACHERSteam

Nieprzerwanie od roku 2005 zapewniamy profesjonalną
i kompleksową obsługę językową kilkuset firm w całej Polsce. W naszym portfolio znajdują się obecnie kursy stworzone dla kilkunastu języków.

Wysoki poziom zadowolenia Klientów z usług TEACHERSteam, jest owocem dogłębnej analizy naszych kilkunastoletnich dobrych praktyk w obsłudze językowej firm.

Nie musimy szczycić się faktem, że nasze szkolenia są maksymalnie dopasowane do potrzeb Klienta, ponieważ w TEACHERSteam jest to standard.

Możemy natomiast pochwalić się tym, że przekonaliśmy do siebie setki Klientów, dbając o to, aby mogli oni w przyjazny i wygodny sposób organizować szkolenia w swoich firmach.  Dzięki nowoczesnej, internetowej platformie edukacyjnej zapewniamy stały wgląd we wszystkie kluczowe statystyki kursów.

images

Jako jedyni w Polsce wdrożyliśmy nowatorski system TEACHER Quality Check, który gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości pracy lektorów przez cały czas trwania kursu.

Program naszych szkoleń jest ukierunkowany na harmonijny i wszechstronny rozwój językowy kursantów, w taki sposób, aby osiągnęli oni umiejętności zapewniające im płynną komunikację oraz były przydatne w szeroko rozumianym życiu zawodowym i prywatnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół
TEACHERSteam

biuro@teachersteam.pl

+48 697 997 976    +48 693 843 351

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez TEACHERSteam.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od TEACHERSteam.pl informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.

  Biuro:

  TEACHERSteam
  ul. Ostrowskiego 30b
  53-238 Wrocław

  Telefony:
  +48 697 997 976
  +48 693 843 351

  E-mail:
  biuro@TEACHERSteam.pl

  Social Media

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Akceptuj

  x