Branżowe kursy językowe

Organizowane przez TEACHERSteam szkolenia dla poszczególnych obszarów biznesu przygotowują do płynnego posługiwania się językiem obcym w międzynarodowym środowisku. Działając od 2005 na rynku szkoleń językowych, jesteśmy doskonale przygotowani na realizowanie kursów dla wielu branż i specjalizacji. Ze względu na ogromne zainteresowanie takim profilem zajęć, postanowiliśmy wyjść naprzeciw trendom i stworzyć ofertę dla branż takich jak IT, TSL oraz automotive.

Plan szkolenia opracowywany jest na postawie indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta. Materiały szkoleniowe są ściśle związane z konkretną branżą, odnoszą się do najbardziej aktualnych tematów. Dzięki temu zdobyta wiedza będzie mogła być narzędziem w codziennej pracy. Podczas kursu wykorzystywane są zarówno podręczniki do nauki języka biznesowego jak i literatura fachowa.

Lektorzy TEACHERSteam, to profesjonaliści w nauczaniu z wieloletnim doświadczeniem, doskonale odnajdujący się w tematyce branżowych zagadnień. Nasza ponad 100 osobowa kadra cieszy się bardzo dobrą opinią wśród najbardziej wymagających Klientów.

Branżowy kurs języka dla IT

Kurs przeznaczony jest dla osób zajmujących się zawodowo szeroko pojętą techniką informatyczną. Skupia się przede wszystkim na terminologii branży IT. Tematyka szkolenia oscyluje wokół zagadnień, z którymi spotykają się w codziennej pracy pracownicy działów IT Intensywne ćwiczenia z wykorzystaniem słownictwa specjalistycznego pomogą szybko wdrożyć posługiwanie się językiem w codziennej pracy.

Każdy sektor IT posiada ściśle określone wymagania wobec kompetencji językowych. Kluczowe są zarówno znajomość słownictwa jak i umiejętności posługiwania się językiem obcym w kontaktach biznesowych. Polska odgrywa znaczącą rolę na rynku usług outsourcingowych z zakresu IT, dlatego też elementem niezbędnym do rozwoju firmy jest znajomość języków obcych na doskonałym poziomie.
Interesujące specjalizacje, które do tej pory mieliśmy okazję realizować to m.in. programowanie, cyberbezpieczeństwo, aplikacje biznesowe, aplikacje mobilne, uprawnienia oraz ryzyko i zgodność IT.

Posiadając doświadczenie wynikające z wieloletniej współpracy z Klientami IT, opracowaliśmy system ciągłego podążania za trendami podchodząc elastycznie do współpracy. Zarówno nowości informatyczne jak i ogromna rotacja wśród ekspertów branży wymaga od nas dużo uważności i ciągłej kontroli rynku.

Branżowy kurs języka dla Automotive

Analizując wieloletnią współpracę z Klientami branży Automotive stworzyliśmy program nauczania dopasowany do specyfiki tej dziedziny. Sektor ten charakteryzuje się dużą dynamiką i różnorodnością zleceń dlatego tematyka szkoleń jest ściśle powiązana z aktualnymi trendami.

Każde nowe zlecenie szkolenia branżowego jest precyzyjnie rozpatrywane i planowane na długo przed rozpoczęciem kursu. Pozwala to zachować wstępne ustalenia i oczekiwania każdego wymagającego Klienta. Projekty szkoleń branżowych, które obecnie sukcesywnie realizujemy dotyczą takich obszarów jak m.in. produkcja, inżynieria procesu, utrzymanie ruchu czy prace badawczo-rozwojowe.

Kurs branżowy Automotive pozwala spojrzeć na ten obszar gospodarki w sposób globalny. Motywuje do otwarcia się na międzynarodowe rynki i współprace niosące wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. Kurs bazuje w dużej mierze na aktualnej prasie i artykułach o nowościach technologicznych, co może również stanowić inspirację do kolejnych działań zawodowych.

Branżowy kurs języka dla TSL

Kurs dla branży TSL (Transport, Spedycja i Logistyka) przygotowuje do codziennej komunikacji w międzynarodowym środowisku pracy. Program szkoleń opracowywany jest przez ekspertów, którzy doskonale znają specyfikę branży. Plan szkoleń jest oparty o indywidualne potrzeby, a rozwijane sprawności ściśle korespondują z projektami charakterystycznymi dla danego stanowiska. Do nauki posłużą materiały traktujące o najważniejszych specjalizacjach branży m.in. spedycja, transport, dystrybucja i kooperacja z dostawcami w łańcuchach dostaw, a także systemy magazynowania.

Klienci branży TSL stanowią logistyczne wyzwanie, w związku z wymagającym rozmieszczeniem oddziałów Firmy. Posiadając doświadczenie we współpracy z największymi Markami branży TSL opracowaliśmy innowacyjny system zaopatrywania wszystkich oddziałów Firmy w profesjonalną kadrę lektorską. Dodatkowy atut to kompleksowa obsługa placówek rozmieszczonych na terenie całego Kraju i skupienie wszystkich usług i formalności w jednym miejscu.

Powyższe kursy branżowe są niewielką częścią z zakresu naszych doświadczeń w szkoleniach specjalistycznych. Proponujemy również między innymi: kursy z dziedziny medycyny, prawa, finansów, budownictwa, elektroniki, farmacji, gastronomii i wielu innych branż, gdyż cenimy sobie nowe wyzwania i jesteśmy gotowi, aby im sprostać.

biuro@teachersteam.pl

+48 697 997 976    +48 693 843 351

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez TEACHERSteam.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od TEACHERSteam.pl informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania, uzupełnienia lub usunięcia, a także ograniczenia przetwarzana tych danych.

  Biuro:
  TEACHERSteam.pl
  ul. Ostrowskiego 30
  53-238 Wrocław

  Telefony:
  +48 697 997 976
  +48 693 843 351

  E-mail:
  biuro@teachersteam.pl

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Akceptuj

  x